Poznaj nasze auta!

Cadillac Fleetwood '77 Brougham

Limuzyna o filmowej sylwetce i złotym kolorze, której magia podkreśli wybór nowej drogi życia. Gwarantowany zachwyt gości i wszystkich przechodniów mijanych po drodze. Przestronne i wygodne wnętrze doskonale wpasowywuje się w klimat weselny.

Cadillac Eldorado '76 Cabrio

Przedstawiamy Państwu legendę motoryzacji, która swoją wyjątkowością pomoże spełnić amerykański sen o luksusie, podkreślająć najważniejszy dzień w życiu. Perfekcyjne prowadzenie, dach składany w mgnieniu oka pozwala na komfortowy przejazd w każdej pogodzie. Woń skóry i muzyka lat '70 zabierze Was w szczególną podróż w tamte czasy.

Cadillac DeVille '66

Amerykańskie luksusowe auto tworzone bez jakichkolwiek kompromisów. Dźwięk silnika V8, ponad 6 m długości - ten samochód to ucieleśnienie dawnej amerykańskiej motoryzacji. Upodobali je sobie m.in. Elvis Presley, Marylin Monroe i Barack Obama.

Oldsmobile 88 Delta Royale '73

Pomarańczowy kolor, warkot potężnego silnika, chromowane elementy - wobec tego samochodu na pewno nikt nie przejdzie obojętnie. Prezentujemy wersję hardtop Oldsmobile 88, kolejne wcielenie amerykańskiego klasyka, który idealnie wkomponuje się w ten najważniejszy dla Was dzień!

BUick Electra '61'